Delta i vår gjesteundersøkelse, og bli med i konkurransen om en drømmereise

Visste du at ved å delta i vår gjesteundersøkelse, blir du også med på trekningen av en drømmereise i nord? Du trenger ikke å ha besøkt Nord-Norge eller Svalbard ennå for å delta.

Her kan du delta i vår gjesteundersøkelse. Hvis du vinner en reise, kan du selv bestemme hvor i vår landsdel du ønsker å reise. Det gjorde nemlig Liv Lyng Hauge fra Tjøme. Her er hennes fortelling fra høstturen hennes til Bodø og Salten-regionen:

Liv Lyng Hauge på båtcruise fra Bodø til Beiarn. Foto: Privat

«Ankom Wood hotel Bodø torsdag og bodde der til lørdag. Et fantastisk sted med en fantastisk beliggenhet. Fineste hotellet jeg har bodd på! Fikk meg en tur opp sherpatrappen til Keiservarden med storm i vindkastene fredag. Og ikke en bofast Bodøværing i sikte 😄. På kvelden ble det festforestilling på Stormen konserthus i forbindelse med 10-årsjubileet! En flott opplevelse!

Lørdagen tilbrakte jeg med en gammel barndomsvenninne jeg ikke hadde sett på mange år. Søndag ble det en 3,5-timers «cruise» i Beiarfjorden. En helt utrolig opplevelse i vakre omgivelser, og helt vindstille og med verdens vakreste solnedgang! Siste natten ble tilbrakt på Quality hotell Ramsalt. For et herlig luksusliv før hjemturen på mandag. Fantastiske dager 😍»

Delta i vår undersøkelse og reisekonkurranse

Delta i vår gjesteundersøkelse. Som takk for din tid vil du være med i trekningen av to årlige gavekort til en verdi av 10 000 NOK. Vi ønsker at alle som besøker Nord-Norge og Svalbard skal ha en best mulig opplevelse. Dine svar gir oss verdifullt grunnlag for å skape enda bedre opplevelser. Undersøkelsen tar ca. 8 – 10 minutter å gjennomføre og alle dine svar vil behandles anonymt. Lykke til!